نکاتی برای حفظ رژیم لاغری در مسافرت  _  تعطیلات تابستونی هستش و، فصل مسافرت و گردش و تفریح… اما واسه یه آدم چاقی که دارهرژیم لاغری رو دنبال میکنه؛ سفر به همان اندازه که می‌تواند لذت‌بخش و مفرح باشد، میتونه ضدحال و پشیمونی به بارآور هم باشه…! طوری که در آخر سفر حس می‌کنید دل‌تان می‌خواهد همیشه در خانه بمانید و همان سالاد و آب سبزیجات همیشگی خودتان را بخورید.

خب این خیلی طبیعی کسایی که رژیم دارند، توی مسافرت دچار محدودیت هستند؛ و شرایطی دارند که نمی‌توانند رژیم غذایی سالم خودشون را حفظ کنند. چون توی سفر به اندازه‌ی کافی با محل اقامت‌شان آشنا نیستید و نمی‌توانید از همان‌ فروشگاه همیشگی‌ نان چاودار، شکر یا برنج قهوه‌ای بخرند. خیلی از هتل‌ها هم نان رژیمی یا پنیر کم‌چرب برای صبحانه سرو نمی‌کنند و خیلی از محدودیت‌های دیگر؛ که در سفر وجود دارد که می‌تواند برنامه غذایی را مختل کند. و مانع حفظ تغذیه سالم ما شود.

و این در حالیکه، خیلی ها سفر را برای خوراکی هایی که در مسیر می خورند دوست دارند! چون آدم همش در طول سفر به رستوران می رود و بیشتر وقت ها با غذاهای رنگارنگ شهرهای دیگر سر و کار داره، که دلش می خواهد اون غذاها را امتحان کنه.

در ادامه‌ی این برنامه می‌خواهیم درباره‌ی تغذیه در سفر با هم صحبت کنیم.با ما من، پس همراه علیرضا آزاد ، مدرس مهارت های زندگی برای تغییر سبک زندگی از طریق مدیریت استراتژیک بدنباشید، تا نکاتی برای حفظ رژیم لاغری در مسافرت به شما بگوییم که مطمئن هستم با انجام آن ها میتونید تغذیه سالمتری توی مسافرت داشته باشید. ادامه مطلب در سایت منبع

منبع مدیریت استراتژیک بدن برای لاغری کاهش وزن چاقی

برگرفته از نوشته  نکاتی برای حفظ رژیم لاغری در مسافرت


مدیریت بدن سفر ,رژیم ,مسافرت ,خیلی ,لاغری ,تغذیه ,لاغری در ,حفظ رژیم ,رژیم لاغری ,برای حفظ ,نکاتی برای

تصمیم جدی برای لاغری

تصمیم گرفتم لاغر بشم

لاغری معنوی

معنویت درمانی چیست؟

کاهش وزن و مدل ذهنی

چاقی و مدل ذهنی

لاغری و سیستم بدن

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

پویاکده تسمه استیل فروشگاه اینترنتی شاپ صدا autobararj شیفت پلاس زیبایی تولیدی لباس زنانه moviezimoo فروشگاه دیجی دکوراسیون منزل ، طراحی داخلی و محوطه سازی