نظریه مغزهای سه‌گانه در کاهش وزن _ احتمالا برای شما هم پیش اومده که وقتی تصمیم به یه کار مهم مثل رژیم گرفتن برای کاهش وزن و لاغری می گیرید یه دفعه، ناخودآگاه بی انگیزه میشید، تنبل میشید، تا جایی که اصلا کلا بی خیال میشید! هیچ وقت فکر کردید واقعا چرا اینطوری میشه؟! احتمالا در جواب میخواید بگید معلومه دیگه من اراده ندارم، رژیم گرفتنم که فایده نداره و از این بهونه همیشگی آدم چاقا که فقط یه توجیه واسه انجام ندادن کاراشون…

اما من میخوام توی برنامه امروز در مورد علت اصلی این بی خیال شدن های ناگهانی باهاتون صحبت کنم که مطمئنم از شنیدنش کلی هیجان زاده میشی و اگه تصمیم بگیری لاغر بشی، شک نکن که این دفعه موفقیتت حتمیِ. پس همراه علیرضا آزاد ، مدرس مهارت های زندگی برای تغییر سبک زندگی از طریق مدیریت استراتژیک بدن باشید.… ادامه مطلب در سایت منبع

منبع مدیریت استراتژیک بدن برای لاغری کاهش وزن چاقی

برگرفته از نوشته  نظریه مغزهای سه‌گانه در کاهش وزن 

مدیریت بدن کاهش ,یه ,مغزهای ,سه‌گانه ,بی ,رژیم ,در کاهش ,سه‌گانه در ,مغزهای سه‌گانه ,کاهش وزن ,نظریه مغزهای ,نظریه مغزهای سه‌گانهمنبع

تصمیم جدی برای لاغری

تصمیم گرفتم لاغر بشم

لاغری معنوی

معنویت درمانی چیست؟

کاهش وزن و مدل ذهنی

چاقی و مدل ذهنی

لاغری و سیستم بدن

مشخصات

آخرین جستجو ها

آنالیز فوتبال Life نمایندگی اپتکس markazbearing خرید و فروش آنلاین کاغذ دیواری فوتو بلاگ فرامرز معرفی کالا فروشگاهی غصه نخور هر چی کی بخوای هس دانلود کده